سازه های صنعتی

سازه های صنعتی شامل سینی کابل، گاردریل، گریتینگ میباشد.

سينی کابل

سينی كابل هاي گالوانيزه به منظور حفاظت از سيستم عبوري كابلها و نيز جهت هرچه مرتب كردن كابل و جلوگيري از تماس كابل ها با يكديگر از سيني كابل استفاده ميشوداگر بخواهيم ازسيني كابل در محيطي كه در معرض هواي شرجي و مرطوب و نم قرار دارد استفاده كنيم بايد سيني كابلي توليد شود كه مقاوم در مقابل اين جريانات باشد اين نوع سيني كابل عبارت است از سيني كابل گالوانيزه گرم ابكاري شده به طريق الكترو گالوانيزه سيني كابل گالوانيزه گرم طول عمري بيشتري نسبت به سيني كابل فابریک گالوانيزه دارا ميباشد.

حال اگر محيطي كه براي سيني كابل مد نظر ماست داراي بخار اسيد روغن آمونياک است بايد جنس سيني كابل ما از ورق استيل باشد تا درمقابل أسيد روغن وامونياك مقاومت داشته باشد وسيني كابل ما مدت زمان بيشتري طول عمر داشته باشد سینی کابل گالوانیزه (سینی کابل برق)(cable tray)از لحاظ عرض،طول،عمق،ضخامت،نوع آبکاری و تعداد خم دارای تنوع بسیاری می باشد.

گارد ریل

بسیاری از ما با اسم گاردریل آشنا هستیم اما اطلاعاتی در مورد انواع آن و چگونگی تولیدش و چگونه پوشاندن آن با ورقهای گالوانیزه نداریم. این حفاظها  فلزی میباشند که در کنار جاده و میان اتوبانها نصب شده و از مهمترین تجهیزات ترافیکی محسوب میشوند. گاردریلها جهت ایمن ساختن راه ها برای عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از سقوط ماشینها از پرتگاه و البته جدا کردن ترافیکهای جهت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. گاردریلها تا کیلومترها امتداد پیدا میکنند .این محافظان فلزی به انواع  مختلفی  از جمله دو موج و سه موج و حفاظهای بتنی یا نیوجرسی تقسیم میشوند. گاردریلها به دو روش تولید میشوند:

تماس با روی پوشان

همین حالا تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند ...