لوله گالوانیزه گلخانه

معرفی درباره ی لوله گلخانه

امروزه ساخت گلخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار گشته است، به دلیل آن که بسیاری از محصولات مختلف در فصل های مختلف به صورت گلخانه ای تولید می شوند و به بازار نیز عرضه می گردند.

معمولا سازه های گلخانه با استفاده از لوله گلخانه ای ساخته می شوند. جنس این لوله ها از فولاد می باشد و یکی به صورت گالوانیزه می باشند.

شرکت های سازنده غالبا با پوشش دادن سرد یا گرم کردن لوله با موادی از جنس روی، به صورت گالوانیزه در میایند.

لوله گالوانیزه گلخانه ای با سایزهای گوناگونی تولید می شوند که از ½ اینچ تا 4 اینچ نیز می باشد.

معمولا کیفیت و مقاومت لوله گالوانیزه گرم بسیار بیشتر و مناسب تر از لوله گالوانیزه سرد می باشد، از همین روی به نسبت از عمر بیشتری برخوردار هستند.

به طور معمول لوله گلخانه ای در شاخه های 6 متری تولید می گردد و روانه بازار می شود. از همین روی می توانید به راحتی مقدار مورد نیاز خود را از این محصول تهیه نمائید.

مزیت های لوله گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه ای دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.

دارا بودن روکش برای لوله گلخانه ای یکی از مهم ترین مزیت های آن نیز به شمار می آید. به دلیل آن که استفاده از روکش روی می تواند عمر آن را بیشتر کرد.

معمولا لوله گالوانیزه گلخانه ای دچار هیچگونه خوردگی و یا زنگ زدگی نمی شود و این به دلیل روکش روی استفاده شده برای آن نیز می باشد. این مورد نیز موجب می شود تا بتوانید به مدت چندین سال از این مدل از لوله بدون آن که آسیبی به آن وارد شود استفاده نمائید.

آبکاری لوله های گالوانیزه به صورت گرم نیز انجام پذیر می باشد. آبکاری گرم موجب افزایش کیفیت لوله ها نیز می گردد، بدین صورت مصرف کننده از کیفیت این لوله ها کاملا راضی خواهد بود.

یکی دیگر از مزیت های لوله گلخانه ای، وجود انواع اتصالات برای آن می باشد. به دلیل آن که در نصب و اجرای این لوله ها برای احداث گلخانه نیز سرعت عمل و راحتی بیشتری خواهید داشت. از همین روی به کارگیری لوله گلخانه ای می تواند از نظر اقتصادی برای شما کاملا بهینه باشد.

آخرین مقالات

فهرست مطالب