مزایای لوله

لوله گالوانیزه و به همراه مزیت های آن

در دنیای امروز معمولا ساخت گلخانه از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا بسیاری از افراد در فصول مختلف محصولات مورد نظر خود را میتوانند روانه بازار کنند در ساخت سازه های گلخانه ای از لوله های گلخانه ای استفاده میشود.

معمولا لوله های گرم دوام بیشتر و بهتری نسبت به لوله های سرد  را دارند و عمر آنها بیشتر است و معمولا به اندازه 6 متری ساخته شده و روانه بازار میشوند به همین دلیل به راحتی به اندازه مورد نیاز آنها را تهیه کرد.

این لوله ها دارای مزیت های زیادی هستند که یکی از آنها دارای روکش بودن آنهاست که این بهترین مزیت این لوله هاست که عمر و دوام لوله را بالا میبرد لوله هایی که دارای روکش هستند دچار زنگ زدگی و خورندگی نمیشوند این موضوع باعث میشود سالها بتوان از این لوله ها استفاده کرد و این موضوع تا حدودی هزینه های گلخانه را کاهش میدهد با لوله های گالوانیزه میتوان از آبیاری گرم هم استفاده کرد آبگاری گرم عمر لوله را هم افزایش میدهد و این مزایا میتواند رضایت بیشتر مشتری را جلب کند و امکان جابجایی لوله ها هم نیز وجود دارد اگر  قصد ساخت  یک گلخانه تخصصی و حرفه ای را دارید بهترین گزینه این است که از لوله های گالوانیزه گلخانه ای استفاده کنید.

نتایج کلی نوشته

قیمت آنها بستگی به نوع و اندازه آنها دارد و بهترین لوله هایی هستند که میتوانید بهترین گلخانه را ایجاد کنید به بهترین محصولات را تولید  ارائه دهید و البته خیلی بهتر است که لوله گرم استفاده کنید که  دوام  و ماندگاری بالاتری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد دارند و دارای روکش هستند که با عمل گالوانیزاسیون صورت میگیرد باز هم طول و عمر لوله ها را بالا میبرد و کارایی آنها را بهتر میکند.

این لوله ها از  استحکام بالایی برخوردار هستند،  این میزان استحکام با توجه به شرایط محیطی می تواند متفاوت باشد. برای مثال لوله های گالوانیزه رنگی از استحکام بالاتری در میان انواع دیگر برخوردار است.

در بخش های اتصال دهنده  احتمال وجود قسمت های فرو رفته  وجود دارد. این مورد سبب می شود این نواحی از پوشش درست برخوردار نباشند. این مسئله در لوله  مشکلی ایجاد نمی کند چرا که پوشش آن ها دارای خواص ویژه ای می باشد. این در حالی است که سایر پوشش ها از این ویژگی برخوردار نیستند.

آخرین مقالات

فهرست مطالب