سایز لوله گلخانه

سایز لوله گلخانه

چه اندازه یا سایزی برای لوله گلخانه کاربرد بیشتری دارد؟

به طور معمول هر سایز یا اندازه ای از لوله کاربرد بسیاری دارد اما خوب در واقع این امکان هم وجود دارد که برخی از سایزهای این لوله بیشتر در بازار موجود باشد.

در واقع بیشترین سایزهایی از لوله گلخانه که کاربردی بسیاری دارد به طور معمول در صنعت گلخانه نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این لوله ها شامل اندازه ¾ اینچ، ½ اینچ و 1 اینچ می باشد.

با توجه به این که لوله های با اندازه ی ذکر شده دارای وزن سبک تری هستند و حمل و نقل آن ها و همچنین تغییر شکل آن ها نیز ساده تر می باشد بنابراین بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

لوله گلخانه

از سوی دیگر لوله با این اندازه ها را می توان با سرعت عمل بیشتری نصب نمود و همچنین نیاز به زمان کمتری برای احداث گلخانه وجود دارد.

بدین منظور بیشتر افراد و یا شرکت هایی که در راستای نصب و احداث گلخانه فعالیت می کنند، از لوله هایی با اندازه های ذکر شده استفاده می کنند. البته این موضوع هم قابل ذکر است که لوله هایی با سایزهای متفاوت دیگر در سراسر کشور مورد استفاده قرار میگیرد.

از همین روی بسیاری از شرکت های تولید کننده لوله این لوله ها را با سایزبندی های به صورت کامل و بین ½ الی 4 اینچ تولید و به بازار عرضه می کنند.

لوله گلخانه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد، یکی برجسته ترین مزایای آن این است که این لوله های گالوانیزه دارای روکش روی می باشند.

کاربرد لوله های گالوانیزه در گلخانه

در واقع لوله گالوانیزه کاربرد بسیار زیادی در ساخت گلخانه دارد و در صورتی که قصد ساخت و ایجاد یک گلخانه ی حرفه ای را داشته باشید، بهترین روشی که برای تولید و ساخت هر گلخانه ی تخصصی در جهان می توانید به کار ببرید استفاده از لوله گالوانیزه می باشد.

محیط گلخانه این امکان را می دهد به شما تا بتوانید کنترل بیشتری بر روی فرآیند رشد گیاه و گل ها داشته باشید و همچنین این موضوع در سرعت بخشیدن به پرورش گیاهان خاص کمک موثری خواهد بود.

آخرین مقالات

فهرست مطالب