شرکت روی پوشان با کادر تخصصی خود متشکل از مهندس مکانیک، مهندس متالوژی، کارشناس شیمی و کارگران ماهر در زمینه گالوانیزاسیون گرم انواع  لوله و قطعه مطابق استاندارهای روز دنیا، توانایی گالوانیزه لوله از سایز ۲/ ۱ الی ۶ اینچ به صورت تمام اتوماتیک و از ۸ الی۴۲ اینچ به صورت نیمه اتوماتیک با ضخامت پوشش ۴۵  میکرون به بالا و انواع مختلف قطعه با ضخامت ۶۰  میکرون الی ۱۰۰  میکرون با ظرفیت تولید ۷۰ تن در روز را دارد.

  سیستم گالوانیزاسیون این شرکت به روش غوطه وری گرم HOT DIP) ) بوده که به سه روش تمام اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک، ودستی تولید میگردد. لذا به توجه به این سه روش ضخامت پوشش از حداقل ۴۵ الی ۱۲۰ میکرون متغیر میباشد.

 امکانات و تجهیزات خط تولید شرکت گویای توان بالای تولید بوده و شامل مشخصات ذیل است.

–      وان مذاب به ابعاد (طول) ۸۰۰  سانتیمتر ، عرض ۱۳۰ سانتیمتر وعمق ۲۰۰ سانتیمتر

–      وان  شستشو به تعداد ۵ عدد

–      واحد کوره پیشگرم از ایزولاسیون نسوز و دمای کارکرد ۲۰۰ درجه سانتیگراد

–      جرثقیل سقفی ۵ تن به تعداد ۵ دستگاه

ضمن اینکه علاوه برگرم نمودن مخازن چربیگیر وآب گرم و فلاکس در انتهای خط عملیات بخار وهوای فشرده نیز تامین گردیده است  تا بر اثر دمش بخار سطوح داخلی و خارجی لوله اتوماتیک به صورت یکنواخت و استانداردگالوانیزه گردد.

 

نشان تایید هویت

اعضایی که دارای نشان تایید هویت تجارت الکترونیک اول می باشند کسب و کارهایی هستند که توانسته اند روال های احراز هویت حقوقی و فیزیکی دریافت نشان تایید هویت را با موفقیت پشت سر بگذارند

نام :

صنایع لوله گالوانیزه روی پوشان قزوین

آدرس :

کارخانه: قزوین-کیلومتر ۱۴ جاده بوئین زهرا شهر صنعتی لیا – خیابان تکنولوژی برتر

دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد شمالی – بالاتر از میدان کاج – خیابان ۱۲ ( شهید علی اکبر )پلاک ۲۲ -واحد ۱۲

تاریخ ثبت :

۱۳۷۹/۰۹/۲۹

شماره ثبت :

۱۸۸۹

مدیریت قانونی :

 مسعود رزاز