لوله های برق گالوانیزه (Galvanized Steel Conduit)

لوله های برق گالوانیزه (Galvanized Steel Conduit)

لوله های برق گالوانیزه در مجتمع های بزرگ ساختمانی اعم از : تجاری ، مسکونی ، صنعتی و نیز کارخانجات معظم بسیار مورد استفاده قرار میگیرند ؛ زیرا خطر آتش سوزی همواره آنها را مورد تهدید قرار میدهد. لوله های پلاستیکی ، پلی اتیلنی (PE) ، پلی پروپیلنی ) PP ( و حتی لوله های فلزی رنگ شده ، منسوخ شده و با اجباری شدن استاندارد هایی همچون UL ، کاربرد لوله های فلزی گالوانیزه ، به شدت رو به گسترش میباشد و لوله برق همه جا استفاده می شود.

ایمن بودن لوله های گالوانیزه

ایمن بودن لوله های گالوانیزه خصوصا در ارتباط با آتش سوزی ها از یک طرف ، و طول عمر بالای این لوله ها در شرایط و رطوبت و گرمای بالا ، از سوی دیگر ، زمینه توجیه اقتصادی را نیز فراهم آورده است ، زیرا کیفیت بدون هزینه نیست و هزینه یکبار برای کیفیت مطلوب با عمر 30 سال ، مقرون به صرفه نیز میباشد.

لوله های برق گالوانیزه با ضخامت فیلم پوشش حدود 35 میکرون ، روی خط تولید اتوماتیک ، پوشش یکپارچه و یکنواختی دارد که با شستشوی گرم – بدلیل وجود بخار روی خط تولید – بسیار چسبنده بوده و هنگام خم زدن لوله ها ، دچار ترک و شکستگی نمیشود.

لوله برق گالوانیزه سرد :

لوله برق گالوانیزه سرد یا فابریک از جنس فلز بوده و کاربرد آن در مناطق سر پوشیده و فضای داخلی سازه ها می باشد به دلیل فابریک بودن لوله برق گالوانیزه سرد در مناطق مرطوب و خارجی زنگ می زند.

لوله برق گالوانیزه گرم :

یا آب کاری از جنس فلز بوده و بیشتر در مناطق سر باز و فضای خارجی سازه ها می باشد.این لوله برق درکوره آب کاری شده و در مناطق خارجی و مرطوب رطوبت را به خود جذب نمی کند.

لوله های برق گالوانیزه در شاخه های 3 متری به همراه بوشن و دنده ، در بسته های 10 تایی عرضه میشود ؛ دنده های دو سر لوله برای اتصال متوالی آنها ، و به سهولت انجام پذیر است. برای خم کردن آنها از خم کن های ویژه استفاده میشود.

شرکت روی پوشان با سال ها تجربه در این زمینه همراه شما است.

لوله های برق گالوانیزه

مدیر
بدون نظر

متاسفیم، نظرات بسته است.