لوله برق گالوانیزه (Galvanized Steel Conduit)

لوله برق گالوانیزه (Galvanized Steel Conduit)

لوله برق گالوانیزه در مجتمع های بزرگ ساختمانی اعم از: تجاری ، مسکونی ، صنعتی و نیز کارخانجات معظم بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ؛ زیرا خطر آتش سوزی همواره آن ها را مورد تهدید قرار می دهد. لوله های پلاستیکی ، پلی اتیلنی (PE) ، پلی پروپیلنی ) PP ( و حتی لوله های فلزی رنگ شده، منسوخ شده و با اجباری شدن استاندارد هایی همچون UL ، کاربرد لوله های فلزی گالوانیزه ، به شدت رو به گسترش است و لوله برق همه جا استفاده می شود.

ایمن بودن لوله برق های گالوانیزه

ایمن بودن لوله گالوانیزه خصوصا در ارتباط با آتش سوزی ها از یک طرف ، و طول عمر بالای این لوله ها در شرایط و رطوبت و گرمای بالا ، از سوی دیگر ، زمینه توجیه اقتصادی را نیز فراهم آورده است ، زیرا کیفیت بدون هزینه نیست و هزینه یکبار برای کیفیت مطلوب با عمر 30 سال ، مقرون به صرفه بودن لوله برق گالوانیزه نیز میباشد.

لوله های برق گالوانیزه

با ضخامت فیلم پوشش حدود 35 میکرون ، روی خط تولید اتوماتیک، پوشش یکپارچه و یکنواختی دارد که با شستشوی گرم – بدلیل وجود بخار روی خط تولید – بسیار چسبنده بوده و هنگام خم زدن لوله ها، دچار ترک و شکستگی نمیشود.

لوله برق گالوانیزه سرد

جنس این مدل از لوله برق گالوانیزه فلزی می باشد و معمولا در مناطق سرپوشیده نیز مورد استفاده می باشد و از همین روی از آن در فضای داخلی سازه ها استفاده می شود، با توجه به فابریک بودن لوله برق گالوانیزه سرد مورد استفاده در مناطق مرطوب و خارجی نمی باشد به دلیل آن که امکان زنگ زدن آن نیز وجود دارد.

لوله برق گالوانیزه گرم

یا آب کاری از جنس فلز بوده و بیشتر در مناطق سر باز و فضای خارجی سازه ها است. این لوله درکوره آب کاری شده و در مناطق خارجی و مرطوب رطوبت را به خود جذب نمی کند.

لوله برق گالوانیزه در شاخه های 3 متری به همراه بوشن و دنده ، در بسته های 10 تایی عرضه می شود ؛ دنده های دو سر لوله برای اتصال متوالی آن ها ، و به سهولت انجام پذیر است. برای خم کردن آنها از خم کن های ویژه استفاده میشود.

شرکت روی پوشان با سال ها تجربه در این زمینه همراه شما است.

لوله برق گالوانیزه

مدیر
بدون نظر

متاسفیم، نظرات بسته است.